~CyBeR-Zone~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hitman Agency] Criterii Recrutare

Go down

[Hitman Agency] Criterii Recrutare Empty [Hitman Agency] Criterii Recrutare

Post  Kia Tue Jun 19, 2012 1:59 am

Hitman Agency Criterii De Recrutare


Criterii Pentru Aplicatie:
1.Minim Skill 3 la jobul Detectiv.
2.Sa aveti o reputatie buna pe server atat cu Playerii cat si cu Membrii HA Si Stafful.
3.Sa aveti bunul simt si sa pastrati un limbaj decent in Factiune.
4.Aplicatia trebuie facuta dupa model altfel nu va fi luata in considerare.

Criterii Pentru Teste:
Partea I. Partea 1:Testul La Teorie care consta in intrebari din regulamentul hitman agency regulamentul intern hitman agency si comenzile disponibile agentiei
Partea II. Testul La Arme >>Duele Deagle M4 Pana La Moarte.
Partea III. Testul Silent(Va explica leaderul daca ati trecut pana aici)
Info: Daca picati la partea I nu mai puteti da partea II daca picati partea II nu mai puteti da partea III.
Daca treceti la partile I si II si picati Silentul sunteti Picati.
Toti cei care sunt acceptati pentur testele Hitman Agency trebuie sa stie tot regulamentul hitman agency, regulamentul intern, si comenzile disponibile agentiei.

Alte Informatii: 1Cine bate la cap leaderul cu intrebari de genul:cand dam testele, in ce constau testele, cate reguli trebuie sa stiu, etc. Este respins direct.
2.Liderul are dreptul sa isi aleaga singuri membri cei respinsi pentru teste nu dati /w de ce am fost respins.In caz contrar nu va mai putea intra in Hitman Agency
3.Cine pica la testul Hitman Agency mai are dreptul sa il dea odata peste 1-2 saptamani.Daca il va pica dinou acesta nu va mai avea dreptul de a intra in Hitman Agency.
Kia
Kia
Samp Leader
Samp Leader

Сообщения : 21
Дата регистрации : 2012-05-23
Откуда : RM

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum